Returns & refunds policy

Pamiętaj, że akceptujemy zwroty wysłane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Prosimy o kontakt z naszym zespołem pisząc na info@missionswim.com lub dzwoniąc pod numer +48 530 175 871, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do rozmiaru i dopasowania wybranych przez Ciebie artykułów.

Upewnij się, że zwracane są nowe, nieużywane i ze wszystkimi metkami odzieży Mission Swim. Zwroty, które nie są zgodne z naszymi zasadami, nie będą przyjmowane i będą odsyłane do Ciebie. Upewnij się, że przymierzasz stroje kąpielowe i figi bikini na własnej bieliźnie bez usuwania etykiet ochronnych.

W celu realizacji zwrotu prosimy o wypełnienie formularzy zwrotu klienta, które znajdują się w pudełku, w którym wysłano Twoje zamówienie. Zwrócimy kwotę na Twoje konto bankowe w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zwrotu. Towar i formularze prosimy przesyłać na adres naszej firmy:

Mission Swim (Hillwood Gruszewnia)
ul. Wspólna 1 
42-125 Libidza 
Polska

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszej polityki zwrotów i refundacji, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem pod adresem info@missionswim.com lub dzwoniąc pod numer +48 530 175 871 .